Распоред на Натпревари за Гази Баба Куп 2017

Почитувани,

Со задоволство Ве известуваме дека Распоредот на Натпревари за Гази Баба Куп 2017  е објавен.

Распоредот можете да го погледнете на линкот  и истиот да го превземете на овој линк

Со почит,

Гази Баба Куп 2017

 Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Медиумски покровители